Platforma onboardingowa

Wykorzystaj platformę Learn Up do wdrażania nowych pracowników. Dostarczaj im wiedzę, której potrzebują, aby jak najszybciej zacząć efektywną pracę.

Akademia Partnera Handlowego

Stwórz bazę wiedzy dla partnerów swojej firmy: sklepów franczyzowych, kontrahentów, ambasadorów marki. Zapewnij im stały dostęp do materiałów marketingowych i aktualności z życia firmy.

Platforma dla ekspertów

Sprzedawaj własne materiały edukacyjne z dziedziny, w której jesteś ekspertem. Połącz platformę ze sklepem internetowym, aby docierać do tysięcy potencjalnych klientów.

Platforma rekrutacyjna

Usprawnij proces rekrutacji: znajdź najlepszych kandydatów na stanowisko, wykorzystując testy wiedzy i materiały zamieszczane na platformie. Komunikuj się z kandydatami i już od początku buduj profesjonalny wizerunek firmy.

Akademia Sprzedawcy

Podnieś wyniki sprzedażowe dzięki szybkiemu przekazywaniu informacji o produktach, wdrażaniu standardów obsługi klienta i testowaniu wiedzy sprzedawców.

Platforma testów i ankiet

Zapomnij o przepisywaniu papierowych testów i ankiet. Wykorzystaj narzędzie, za pomocą którego szybko sprawdzisz wiedzę lub zbadasz opinie pracowników, natychmiast uzyskując wyniki..

Platforma do komunikacji wewnętrznej

Platforma Learn Up może pełnić funkcję firmowego intranetu. Za jej pomocą szybko poinformujesz pracowników o spotkaniach firmowych, ważnych zmianach, dostępnych szkoleniach.

Akademia rozwoju pracownika

Dzięki platformie Learn Up możesz kompleksowo zaplanować proces podnoszenia kwalifikacji pracownika. Twórz ścieżki kariery, programy certyfikacji, buduj programy szkoleniowe w oparciu o atrakcyjne formy e-learningu.

Twoje rozwiązanie

Jeśli masz inny pomysł na wykorzystanie platformy Learn Up, skontaktuj się z nami. Chętnie porozmawiamy o możliwościach dostosowania tego narzędzia do potrzeb firmy.

BACK