Firmy, które korzystają z e-learningu dostarczanego przez Learn Up, to przede wszystkim duże organizacje o rozproszonej strukturze. E-learning to dla nich narzędzie wspierające sprzedaż, obsługę klienta, administrację i zarządzanie pracownikami.

Dzięki współpracy w ramach grupy oferujemy naszym Klientom kompleksowe wsparcie, łącząc e-learning z praktycznymi szkoleniami z udziałem trenerów oraz wdrażając nowoczesne rozwiązania IT usprawniające pracę.

KLIENCI NASZEJ GRUPY

BRANŻA DETALICZNA


FARMACJA

BRANŻA BIUROWO-SZKOLNA


BRANŻA KOSMETYCZNA


BRANŻA OPTYCZNA

PRODUKCJA I LOGISTYKA

POZOSTAŁE BRANŻE

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

VISION EXPRESS jako duża organizacja stawia na stały i nowoczesny rozwój zasobów ludzkich, gdzie firma Learn Up jest dla nas kluczowym partnerem oferującym nowoczesne rozwiązania w docieraniu z wiedzą do dużej liczby pracowników w krótkim czasie, poprzez platformę e-learningową, jak również tradycyjne szkolenia. Powyższe fakty otwierają nam nieustannie nowe horyzonty do dalszej współpracy ukierunkowanej na rozwój VISION EXPRESS.
Wojciech Winkowski, Kierownik Działu Szkoleń VISION EXPRESS SP Sp. z o.o.
Atuty firmy Learn Up to: wysoki poziom obsługi, elastyczność, dobry kontakt oraz szybka i skuteczna pomoc w trakcie realizacji projektów. Osoby współpracujące z nami z ramienia firmy Learn Up cechowała niezmiennie fachowe, indywidualne podejście do naszych zleceń oraz duże zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Dr med. Małgorzata Jurecka, Medical Manager, Almirall Sp. z o.o.
Intensywnie wdrożyliśmy od zeszłego roku system szkoleń wewnętrznych pracowników naszej firmy. W założeniach każdy pracownik ma odbyć po 2 kursy e-learningowe, w każdym 4-miesięcznym cyklu.W pewnej części od jakości zaliczenia testów, którymi kończy się każdy kurs, zależy system cyklicznego nagradzania pracowników. Zarówno pracownicy, jak i Zarząd firmy bardzo pozytywnie określa współpracę z Państwa firmą.
Dr med. Jacek Lange, Medical Director, Baxter Poland
Po stronie Learn Up Sp. z o.o. leży zarządzanie platformą, kontami użytkowników oraz przygotowywanie kursów na podstawie powierzonych materiałów dla dwóch sieci salonów fryzjerskich Jean Louis David i Lovely Look.

Nasz kontrahent wzorowo wywiązuje się ze wszystkich powierzonych obowiązków. Co jest szczególnie cenne osoby odpowiadające za opracowanie graficzne i funkcyjne kursów są samodzielne i bardzo zaangażowane w swoją pracę. Poprawnie wykonywana praca zgodnie ze zleceniami oraz profesjonalna obsługa serwisowa pozwala nam na bardzo pozytywną ocenę dotychczasowej współpracy.

Olga Krasieńko, Manager ds. szkoleń, Jean Louis David i Lovely Look
Od 4 lat współpracujemy z firma Learn Up, która prowadzi naszą platformę e-learningową oraz szkolenia on-line. Obecnie regularnie korzystamy z tego systemu oraz z modułu promocji i rozporządzeń z formułą wewnątrzfirmowego podpisu elektronicznego.
Rozwiązania rekomendowane przez zespól Hoffmann Consulting i Learn Up są ciekawe oraz pomagają w realizacji celów biznesowych naszej firmy.
Paweł Jarmużek, Prezes Zarządu, A-T S.A.
BACK