Kim jesteśmy?

Learn Up to firma e-learningowa działająca od 2007 roku. Obecnie z naszych rozwiązań korzysta już kilkadziesiąt tysięcy osób w kilkudziesięciu firmach.

Co oferujemy?

Pełen outsourcing procesów e-learningowych. Wdrażamy platformy, tworzymy treści e-learningowe, wspieramy pracowników i motywujemy ich do nauki.

Dla kogo działamy?

Nasi Klienci to przede wszystkim duże firmy o rozproszonej strukturze. Wspieramy wdrażanie wiedzy w działach sprzedaży, HR i administracyjnych. Specjalizujemy się we współpracy z branżą detaliczną.

Co nas wyróżnia?

Wywodzimy się z branży szkoleniowej, dzięki czemu nie skupiamy się wyłącznie na dostarczaniu narzędzi informatycznych, ale także na skutecznym przekazywaniu wiedzy.

JAK PRACUJEMY?

O poprawne działanie, skuteczność i innowacyjność naszych rozwiązań dba szereg osób, pracujących w kilku działach:

  • Dział Szkoleń E-learningowych – to tu powstają kursy i inne formy e-learningowe. W dziale pracują kierownicy projektów, graficy i projektanci szkoleń.
  • Dział IT – to zespół programistów, którzy odpowiadają za projektowanie i wdrażanie platform e-learningowych, tworzenie nowych produktów oraz poprawne działanie naszych rozwiązań u Klientów.
  • Dział Sprzedaży – z jego przedstawicielami spotkasz się na początku współpracy. Dział Sprzedaży zajmuje się kontraktowaniem i wdrażaniem projektów u nowych Klientów.
  • Dział Projektów UE, który prowadzi Klientów przez wszystkie etapy projektu: poszukuje możliwości pozyskiwania dotacji, przygotowuje wnioski i dokumentację, prowadzi rozliczenia.
  • Dział Marketingu – to dział, który dba o dotarcie do potencjalnych Klientów, obecność firmy w kanałach online i offline, tworzenie materiałów marketingowych, budowanie wizerunku.
  • Dział Badań i Rozwoju – to dzięki pracy tego działu możemy oferować innowacyjne rozwiązania. Pracownicy prowadzą badania rynku, tworzą koncepcje nowych produktów i koordynują ich tworzenie.
  • Dział Help Desk i Administracji – to tu koordynatorzy i użytkownicy e-learningu mogą otrzymać potrzebne wsparcie. Od tego działu zależy także sprawne działanie całej naszej firmy.

ZA CO CENIĄ NAS KLIENCI?

Elastyczność
Nie mamy sztywnego cennika produktów, a nasze rozwiązania możemy każdorazowo dostosować do budżetu Klienta.

Kreatywne podejście
Wykorzystujemy najnowsze trendy w e-learningu, aby wciąż pozytywnie zaskakiwać naszych Klientów oryginalnymi scenariuszami, nowoczesnymi grafikami i angażującymi ćwiczeniami praktycznymi.

Nastawienie na efektywność
Mając świadomość, że atrakcyjny wizualnie e-learning to za mało, wypracowaliśmy własną metodykę nauczania, która wspomaga przyswajanie wiedzy przez osoby dorosłe.

Kompleksowe wsparcie
Towarzyszymy Klientom na każdym etapie: od analizy potrzeb, poprzez przygotowanie e-learningu, aż po jego wdrożenie w organizacji.

Przygotowanie merytoryczne
Dzięki doświadczeniu w branży szkoleniowej nasz e-learning to nie tylko narzędzia informatyczne, ale rozwiązania realnie wspierające wdrażanie wiedzy u pracowników.

POZNAJ NAS LEPIEJ

Learn Up to część grupy biznesowej, w której łączymy nasze doświadczenia z branży szkoleniowej, IT, e-learningowej, dotacji UE. Dzięki ścisłej współpracy kompleksowo wspieramy firmy w zarządzaniu pracownikami.

Pozostałe firmy z naszej grupy:

To zespół trenerów i konsultantów, którzy łączą doświadczenie szkoleniowe z praktycznymi umiejętnościami zdobytymi na stanowiskach menedżerskich w działach sprzedaży. Stawiamy na przekazywanie przydatnych umiejętności za pomocą nowoczesnych metod szkoleniowych. Łączymy praktyczne warsztaty z e-learningiem, obniżając koszty procesów szkoleniowych i zapewniając ich wysoką efektywność.

Dowiedz się więcej

Tworzymy użyteczne, łatwe w obsłudze aplikacje dla biznesu, które ułatwiają codzienną pracę wielu działów w firmach. Nasze rozwiązania usprawniają obieg informacji, ograniczają przepływ papierowych dokumentów i wymianę e-maili. Zespół ITensity tworzą specjaliści IT, a także konsultanci biznesowi – takie połączenie pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej
BACK