Polecamy kurs e-learningowy: nowa ustawa konsumencka

Najnowszy kurs gotowy z biblioteki Learn Up zawiera wszystko, co sprzedawcy powinni wiedzieć o nowych zasadach reklamacji. To interaktywny materiał, który przekłada skomplikowany prawniczy język na codzienne zastosowania i pomaga radzić sobie w trudnych sytuacjach z klientami. Kurs może być uruchomiony bezpośrednio na platformie e-learningowej Klienta lub platformie Learn Up.

Czego sprzedawcy dowiedzą się z kursu?

 • Poznają w skrócie najważniejsze zmiany w ustawie konsumenckiej
 • Dowiedzą się, czym jest umowa zawarta na odległość (np. przez telefon) i jakie są jej konsekwencje
 • Jak rozpatruje się reklamacje z tytułu rękojmi
 • Czego może żądać klient składający reklamację
 • Jakie terminy obowiązują przy rozpatrywaniu reklamacji
 • Jakie są obowiązki sprzedawcy i klienta podczas zwrotu towaru
 • Czym jest gwarancja przy sprzedaży
 • Jak prawidłowo pisać zgłoszenia reklamacyjne i jak odpowiadać na reklamacje

Co daje szkolenie z reklamacji w formie e-learningu?

 • Szybkie wdrożenie wiedzy – kurs można udostępnić wszystkim pracownikom jednocześnie, bez konieczności organizowania szkoleń stacjonarnych
 • Aktualna wiedza pracowników i mniej błędów popełnianych przy rozpatrywaniu reklamacji, a co za tym idzie – niższe koszty
 • Przystępna forma, dzięki której sprzedawcom będzie łatwiej zdobyć wiedzę i zapamiętać informacje
 • Stały dostęp – pracownicy mogą wielokrotnie wracać do kursu, aby sprawdzić potrzebne w danej chwili informacje

Jak kupić kurs?

Kurs możemy udostępnić określonej liczbie pracowników firmy, na określony czas. Uruchomienie kursu odbywa się na platformie Klienta (jeśli Klient taką posiada) lub na platformie Learn Up. Do udostępnienia kursu potrzebna jest jedynie baza użytkowników oraz – ewentualnie – dane platformy e-learningowej Klienta. Naszym Klientom udostępniamy dwa modele cenowe: płatność za dostęp dla pojedynczego użytkownika na określony czas lub płatność za cały kurs, bez ograniczeń czasowych i osobowych.

Napisz do nas i poznaj szczegóły:

  Imię i nazwisko (wymagane)   

  Adres email (wymagane)   

  Nazwa firmy (wymagane)

  Wiadomość (wymagane)    Wyrażam zgodę    Nie wyrażam zgody   na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, przez Learn Up sp. z o.o. w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie złożone za pośrednictwem formularza.

    Wyrażam zgodę    Nie wyrażam zgody   na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, przez Learn Up sp. z o.o. w celu przekazywania mi informacji handlowych, marketingu, promocji i reklamy usług i produktów własnych Learn Up sp. z o.o. lub usług i produktów podmiotów trzecich (współpracowników Learn Up sp. z o.o.).

    Wyrażam zgodę    Nie wyrażam zgody   na otrzymywanie od Learn Up sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. za pośrednictwem poczty elektronicznej), informacji handlowych w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j.: Dz.U. 2017, poz. 1219 ze zm.).

  BACK