Nowe prawo konsumenckie

Kurs e-learningowy, który przygotuje firmę do zmian

Twoja firma działa w branży e-commerce? Okres przedświąteczny na pewno będzie dla niej pracowity. A co ze świętami Bożego Narodzenia? Wygląda na to, że wielu pracownikom e-sklepów nie uda się wówczas odpocząć, bo czeka ich gorączkowe wprowadzanie zmian na stronach internetowych, w regulaminach i innych dokumentach. 25 grudnia zacznie obowiązywać nowe prawo konsumenckie. Badania pokazują, że wiele firm nie jest jeszcze gotowych na zmiany. Ty możesz wyprzedzić konkurencję i szybko wdrożyć potrzebną wiedzę za pomocą kursu e-learningowego przygotowanego przez Learn Up i zespół prawników.

Dlaczego warto?

  • W kursie otrzymasz wszystko, co najważniejsze w nowych przepisach. Dzięki temu unikniesz czytania długich dokumentów i wyszukiwania przydatnych informacji.
  • Dowiesz się, jak wdrożyć nowe przepisy w życie. Trudny język prawniczy przełożymy na klarowne instrukcje do zastosowania w sklepie internetowym. Po przejściu kursu bez problemu wprowadzisz odpowiednie zmiany w regulaminie sklepu, formularzach czy opisach produktów.
  • Wszyscy pracownicy Twojego sklepu mogą być przeszkoleni w ciągu 1 dnia. Bez konieczności dojazdu na szkolenie, odrywania się od obowiązków, a nawet opuszczania własnego biurka. A jeśli w trakcie wdrażania zmian pojawi się potrzeba sięgnięcia po dodatkowe informacje, Twoi pracownicy będą mogli w każdej chwili wrócić do kursu.
  • Uzyskasz sprawdzone informacje od ekspertów. Szkolenie „Nowe prawo konsumenckie” zostanie przygotowane dla Twojej firmy we współpracy z kancelarią prawniczą, specjalizującą się w przepisach dla branży e-commerce. Dzięki temu będzie precyzyjnie dostosowane do potrzeb Twojego sklepu internetowego.
  • Unikniesz poważnych konsekwencji grożących sklepom, które nie wprowadzą zmian na czas. Niedostosowanie się do nowych przepisów grozi m. in. karą finansową w wysokości do 10% zeszłorocznego przychodu, brakiem skutecznie zawartej z klientem umowy, a nawet postępowaniem przed UOKiK.
  • Z wiedzą na temat zmian wyprzedzisz konkurencję. Zobacz, co mówią na temat nowej ustawy eksperci:

„Wielu sprzedawców nie zdaje sobie sprawy ze skali zmian. Sporo z nich myśli, że wystarczy tylko wydłużyć termin na odstąpienie od umowy z 10 do 14 dni. A przecież sprzedawcy muszą w tym zakresie dostosować procedury”

https://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/,106331.html

„51% e-sklepów nie rozpoczęło jeszcze dostosowywania procedur do nadchodzących zmian w prawie. 7% już dziś wie, że nie uda im się dotrzymać terminu.”

https://www.ekonomia.rp.pl/galeria/706165,2,1149063.html

Chcesz szybko przeszkolić pracowników i dowiedzieć się, jakie zmiany czekają Twoją firmę?

Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub wypełniając formularz na stronie Kontakt. Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoją wiadomość, aby ustalić szczegóły realizacji kursu dla Twojej firmy.

BACK