Learn Up partnerem firmy IMC AG

Learn Up partnerem firmy IMC AG

Learn Up partnerem firmy IMC AG. Podjęliśmy współpracę z firmą IMC AG – wiodącym dostawcą e-learningu w Europie. Dzięki temu, do rozwiązań oferowanych przez Learn Up dołączyły autorskie platformy IMC: Learning Suite i Talent Suite oraz uruchomione ostatnio narzędzie do tworzenia kursów – IMC Content Studio.

Chcemy zwiększać nasze udziały w rynku i potrzebne nam były inne rozwiązania, niż nasza autorska platforma, którą z powodzeniem wdrażamy od lat na polskim rynku. Dzięki kooperacji z IMC nasi Klienci będą mieli większy wybór, będziemy oferowali więcej rozwiązań, zwłaszcza dla obecnych w wielu krajach korporacji, zwiększają się też nasze możliwości podczas przetargów.

Platforma LMS

Platforma LMS oferowana przez IMC oraz pozostałe autorskie narzędzia e-learningowe doskonale odpowiadają na potrzeby dużych polskich firm. Produkty IMC są stosowane przez wiele wiodących organizacji na całym świecie i otrzymują bardzo przekonujące referencje. Learning Suite i Talent Suite są wyposażone w wiele najlepszych rozwiązań e-learningowych, które mogą być skonfigurowane według specyficznych wymagań każdej organizacji.

Partnerstwo jest idealnym rozwiązaniem dla obu firm – mówi Tomasz Hoffmann – prezes Learn Up. Dodaje, że z dużym doświadczeniem doradczym w obszarze procesów biznesowych i e-learningowych, jakie posiada Learn Up firma jeszcze lepiej będzie mogła wspierać polskie organizacje w znalezieniu idealnego rozwiązania realizacji procesów szkoleniowych. Zarówno aplikacja LMS IMC, jaki i Content Studio IMC pozwalają na łatwe tworzenie i udostępnianie szkoleń, które mogą być publikowane na wszelkiego rodzaju urządzeniach.

Dowiedz się więcej o firmie i rozwiązaniach IMC: IMC-AG | IMC Learning Suite | IMC Talent Suite

BACK