E-learning jako wsparcie dla HR – nasza relacja z “HR na śniadanie”

E-learning jako kompleksowe wsparcie dla HR – wystąpienie Learn Up

W ubiegły piątek, 28.08.2015 odwiedziliśmy Gdańsk, aby wziąć udział w konferencji “HR na śniadanie”. Podczas prelekcji opowiedzieliśmy o tym, jak e-learning może kompleksowo wspierać pracę działu HR. Dla wszystkich, którym nie udało się posłuchać nas na żywo, zebraliśmy najważniejsze informacje z naszego wystąpienia.

Relacja Learn Up z HR na śniadanie

Czy e-learning to tylko szkolenia?

Współpracując z Klientami, staramy się pokazywać im szerokie zastosowania naszych rozwiązań. Wdrażając jedno narzędzie – platformę e-learningową, można usprawnić działanie firmy w wielu obszarach. W trakcie wystąpienia na konferencji opowiedzieliśmy uczestnikom o kilku sprawdzonych praktykach wykorzystania e-learningu w procesie rekrutacji, do onboardingu, przeprowadzania testów i certyfikacji, rozwoju menedżerów, wsparcia działu sprzedaży i wdrażania procedur w firmie.

Relacja Learn Up z HR na śniadanie

Jak wykorzystać e-learning w praktyce?

Wiedzę najlepiej przyswaja się w oparciu o przykłady, dlatego przedstawiliśmy uczestnikom “HR na śniadanie” case study jednego z naszych Klientów. W ostatnim czasie przeprowadziliśmy duży projekt onboardingowy, który jest doskonałym przykładem kompleksowego wykorzystania e-learningu. Wykorzystanie platformy, kursów e-learningowych i testów wiedzy całkowicie zmieniło proces wdrażania nowych pracowników. Nasz Klient udostępnia za pomocą platformy informacje o strukturze firmy i zadaniach działów, procedurach, obsłudze programów komputerowych, obiegu dokumentów. Koordynatorzy z działu HR i przełożeni są w mniejszym stopniu angażowani w szkolenia, a pracownik zdobywa firmową wiedzę we własnym tempie i może na bieżąco przypominać sobie ważne informacje.

Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem prezentacji z wystąpienia zapraszamy do kontaktu: info@learnup.pl.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom “HR na śniadanie” za udział w naszej prelekcji i ciekawą wymianę doświadczeń w trakcie networkingu.

 

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

BACK