Aby uzyskać bezpłatny dostęp do próbki wybranego kursu e-learningowego, wypełnij poniższy formularz. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Tobą, aby udostępnić Ci kurs w wygodnej dla Ciebie formie.

Uwaga! Ze względu na to, że niektóre kursy zawierają poufne materiały naszych Klientów, możemy je udostępnić tylko w przypadku podania prawdziwych, niebudzących wątpliwości danych osobowych. Będziemy kontaktować się tylko z osobami, które wpiszą prawdziwą nazwę firmy oraz służbowy (nie prywatny) adres mailowy.

  Imię i nazwisko (wymagane)   

  Adres email (wymagane)   

  Nazwa firmy (wymagane)
  Zaznacz kurs, do którego chcesz uzyskać dostęp    Wyrażam zgodę    Nie wyrażam zgody   na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, przez Learn Up sp. z o.o. w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie złożone za pośrednictwem formularza.

    Wyrażam zgodę    Nie wyrażam zgody   na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, przez Learn Up sp. z o.o. w celu przekazywania mi informacji handlowych, marketingu, promocji i reklamy usług i produktów własnych Learn Up sp. z o.o. lub usług i produktów podmiotów trzecich (współpracowników Learn Up sp. z o.o.).

    Wyrażam zgodę    Nie wyrażam zgody   na otrzymywanie od Learn Up sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. za pośrednictwem poczty elektronicznej), informacji handlowych w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j.: Dz.U. 2017, poz. 1219 ze zm.).

  BACK